.

.

New
ПРИБОР ПОГОДНИ ЗА ХОНДА HR-V HRV Vezel 2014 2015 година ПРЕД ДОЛНИОТ ЗАДЕН БРАНИК ХРОМ НАМАЛИ ПОКРИЕ КАЛАПИ ГАРНИТУРИ АВТОМОБИЛ СТИЛ

ПРИБОР ПОГОДНИ ЗА ХОНДА HR-V HRV Vezel 2014 2015 година ПРЕД ДОЛНИОТ ЗАДЕН БРАНИК ХРОМ НАМАЛИ ПОКРИЕ КАЛАПИ ГАРНИТУРИ АВТОМОБИЛ

DEN 2136.00
DEN 2248.32

Стока
Достапно.


Детали

Модел Година:
2014 2015 2016 година
Автомобил модел:
За Хонда, HRV VEZEL
Материјал:
ABS
Специјални Функции:
Декорација
Бренд Име:
Bing ќе победи
Објектот Висина:
1inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
ПОБЕДИ ОЕМ ФАБРИКА
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Должина:
4inch
Објектот Тежина:
0.8kg
Свеж

Избор на клиенти