.

.

New
За Toyota RAV4 RAV 4 2013 2014 2015 ABS Хром Пред Светилка Ленти Скратува Светлата Веѓа Покрие Намали Надворешниот Декорација 2 парчиња

За Toyota RAV4 RAV 4 2013 2014 2015 ABS Хром Пред Светилка Ленти Скратува Светлата Веѓа Покрие Намали Надворешниот Декорација

DEN 1291.00
DEN 1767.84

Стока
Достапно.


Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : Одговара За Toyota Rav4 2013-2015
Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Висок Квалитет ABS Хром, Пластика Вклучуваат : 2 BUC /set Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесно инсталирање, без алатки. 3 M автомобилската селотејп е во прилог .
Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.
Напомена :
Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат.
она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот.

Детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Должина:
55inch
Автомобил модел:
За Toyota Rav4 2
Специјални Функции:
Заштита & Декорација
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
canmazon
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
15inch
Модел Година:
2013-2015
Име На Модел:
108801
Материјал:
ABS
Објектот Дијаметар:
0.1inch
Објектот Висина:
1inch
Свеж

Избор на клиенти