.

.

New
Tonlinker 2 ПАРЧИЊА Автомобил Стил Алуминиумски Предни и Задни Логото Позиција Циклус Покрие Случај налепници за Bmw 3 4 Серија М3 М4 Додатоци

Tonlinker 2 ПАРЧИЊА Автомобил Стил Алуминиумски Предни и Задни Логото Позиција Циклус Покрие Случај налепници за Bmw 3 4 Серија

DEN 408.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.


Висок Квалитет Tonlinker 2 ПАРЧИЊА Автомобил стил DIY НОВИ Алуминиумски предни и задни логото позиција циклус покрие случај за новиот bmw 3 4 серија М3 М4 делови додатоци
Инсталирање на овој производ да се вашиот автомобил е многу лесно , производи кои се здружени 3 M двојно двострано лента,ви Благодариме.
Внимание :
1.Ве молиме имајте во предвид на вашиот автомобил модел и година
2.Било кој друг автомобил модел ве молиме да ги споделите со нас
3.Одговара за десната рака диск
Пакет Тежина : 0.50 кг 1.2 Компјутери по собата.
2.Направен од Алуминиум
3.тоа е се вклопи во новиот bmw 3 4 серија M3 M4
4.лесно да се инсталира.
5.професионален дизајн, трговија на големо за извоз.
6.3 M е очекувајте под трим,само се држи на автомобил,тоа е лесно да се инсталира.
7.1 година гаранција.

Детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Специјални Функции:
Декоративни заштита
Објектот Должина:
20cm
Автомобил модел:
Bmw Нови 3 4 Серија M3 M4
Објектот Дијаметар:
10cm
Материјал:
Алуминиум легура
Бренд Име:
tonlinker
Име На Модел:
.
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Висина:
5cm
Модел Година:
2013 2014 2015 2016 година
Автомобил Производител:
BMW
Свеж

Избор на клиенти