.

.

New
За Chevrolet Aveo Sonic Holden Barina Хром Врата Се Справи Опфаќа 2012- Chevy Седан Hatchback Додатоци Автомобил Стил

За Chevrolet Aveo Sonic Holden Barina Хром Врата Се Справи Опфаќа 2012- Chevy Седан Hatchback Додатоци Автомобил Стил

DEN 659.00
DEN 866.40

Стока
Достапно.

EMS,10-20 работни дена. Ако вашата нарачка количини повеќе од 10pcs,ве молиме контактирајте со нас пред плати,можеби и ние може да ви помогне да заштедите на трошоците. Во Европа,Северна Америка,Југоисточна Азија,Океанија секогаш во рок од 10-18 работни дена,понекогаш дури помалку од 10 дена.
[xlmodel]-[custom]-[16308]
Карактеристики :
Хром Стил Рачки На Вратите
Модел : 20481
Одговара со : за Aveo / Sonic 2012-2016
Тежина : 225g
Стил : Хром Стил
Големина : 177mm*30мм*41m
Боја : Сребрена
Лесен за инсталација
Пакет Содржина :
Рачки на вратите : 8 x Хром Стил Вратата Handles_4big+4small
Вратата Сад : 4 Хром Стил Врата Сад
[xlmodel]-[custom]-[16304]
[xlmodel]-[custom]-[16303]
LANGENS секогаш се покаже на најдобрите цената што би можел да понуди,па се купи со себе ќе добиете на најевтиниот цена.
Оваа ситуација секогаш се случи со поштата воздух mail,кога ќе се најде на вашиот парцела следење на информации покажува лево ХОНГ КОНГ и нема информации за вашата локална скопска веб-сајт,вашиот парцела сега е на патот на вашата земја,или пристигна во вашата земја, но само затоа што вашата локална скопска премногу зафатен да се справи со толку многу парцели,ве молиме да бидете трпеливи.
Обично ние цел испратени преку Кина пост.Кога сите вести ние ќе ви konw во времето. Сите Парцели Имаат Следење На Број. Во Русија ,12-35 работни дена. Fed Ex,4-6 работни дена. Во Јужна Америка,Блискиот Исток,Африка секогаш 20-40 работни дена.

Детали

Бренд Име:
ПОЛУПАНСИОН·JC
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
Chevrolet Aveo
Објектот Висина:
1.18inch
Објектот Дијаметар:
7.8inch
Специјални Функции:
Никогаш Не ' Рѓа
Објектот Тежина:
0.25kg
Модел Година:
2012-2016
Име На Модел:
5463
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
7.8inch
Објектот Ширина:
1.5inch
Тип На Објект:
Хром Стил
Свеж

Избор на клиенти