.

.

New
Sansour ABS Нафта Гас Додатен Резервоар за Гориво Вратата Вратот Трим Покрие Домување Заштитник Прстен Декорација За Wrangler JK 07-2015 Автомобил Стил

Sansour ABS Нафта Гас Додатен Резервоар за Гориво Вратата Вратот Трим Покрие Домување Заштитник Прстен Декорација За Wrangler

DEN 483.00
DEN 508.80

Стока
Достапно.

Напомена : Причина листата на возила само за референца. Пред купувањето, ве молиме да се осигурате овој дел на вашиот автомобил е иста како и нашата слика шоу! Било разлики, ве молиме контактирајте со нас во вашиот удобен. Состојба : 100% Сосема нов и Добар квалитет Материјал : ABS Пластика Лесна инсталација. Вклучува : 1pc / еден Сет Боја : Исто како слика покаже Fitment : За Одговара 2007-2016 Wrangler Функција : Одговара за 2007 година - 2016 година Wrangler Тешки АБС материјал наместо пластични Лесна инсталација, го заменува фабрика Црна пластика домување Не дупчење потребни за инсталација Обезбедување одличен изглед на вашиот автомобил. Настава : Оваа ставка не доаѓаат со упатство за инсталација на Пакетот вклучува : 1 Pc /Set Гориво Додатен Вратата Маска

Детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
0inch
Автомобил модел:
за џип
Објектот Дијаметар:
0inch
Модел Година:
2007-2016
Име На Модел:
за Wrangler
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
0.06kg
Бренд Име:
Sansour
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Свеж

Избор на клиенти