.

.

New
За Toyota RAV4 2014 2015 година Авто автомобил тело стил детектор скратува ABS хром надворешна врата Сад се држи светилка рамка 8pcs

За Toyota RAV4 2014 2015 година Авто автомобил тело стил детектор скратува ABS хром надворешна врата Сад се држи светилка

DEN 724.00
DEN 814.08

Стока
Достапно.

net/en (како што се e-Пакет, Кина Пост, DHL и други курир). Вашето мислење е многу важна за нас. Позитивни Повратни Информации
1). Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена за проблеми со квалитетот (клиентот треба да им понуди на дигитални фото на продавачот за каква било поплака за нас да направат истрага.com/ (За Aliexpress Стандард Превозот само) или www. Враќање /Поврат
1). Ако има било какви проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезда) повратни информации, ние секогаш сме подготвени да го решите вашиот проблем. Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот.(Метод за да добиете попуст за голема цел е : да се Направи ред прво, не се плати веднаш, не остави порака да ни каже и квантитетот на превозот метод сакате, ние ќе го промени цена во рок од 24 часа, тогаш ве молиме да плати за нарачката. Во тоа време, имаме рафинирани секој аспект на нашата компанија, од искуство за дизајн на производот. Испорака
1) .Кога приемот време помалку од 10 дена лево и ти се уште не се на пратката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и на приемот време за тебе и да се обиде да помогне да се најде причина за одложување и обидете се да се реши. Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ако вашата нарачка количини повеќе од 10pcs,ве молиме контактирајте со нас пред плати, можеби и ние може да ви помогне да заштедите на трошоците.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
4) сите други прашања, ве молиме погледнете на овој линк , Можеби тоа може да ви помогне.

Детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
0.28kg
Објектот Должина:
1inch
Модел Година:
2014 2015 2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
QAZS1212
Објектот Ширина:
1inch
Автомобил модел:
RAV4
Специјални Функции:
Декорација, заштита и безбедност
Материјал:
ABS
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Висина:
1inch
Свеж

Избор на клиенти