.

.

New
Пред Фендер Страна Пак Сигнал Светлина Светилка Покрие Трим Алуминиум Легура Надворешноста На Автомобилот Стил Додатоци За Suzuki Jimny 2007-2015

Пред Фендер Страна Пак Сигнал Светлина Светилка Покрие Трим Алуминиум Легура Надворешноста На Автомобилот Стил Додатоци За Suzuki

DEN 1199.04

Стока
Достапно.

Строги Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Се надополни изгледот на внатрешноста на вашиот автомобил. Не заварување е потребно. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Издржливи и боја нема да избледи надвор.
Состојба : 100% Сосема нов и Добар квалитет
Материјал : Висок Квалитет На Алуминиум
Вклучува : 2 парчиња на Еден Сет
Fitment : За Одговара Suzuki Jimny 2007-2015
Функција :
1. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Ако неисправни, функционираат или делови-исчезнати предмети се веќе не е достапна на, за враќање на средствата може да се издаде. Origial големина дизајн совршено се вклопува.
Во повеќето случаи, Превозот и Ракувањето такса не се враќа. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Настава : Оваа ставка не доаѓаат со упатство за инсталација
Пакетот вклучува : 2 парчиња / Set Страна Пак Сигнал Светлина ги Опфаќа
1. Професионалната инсталација е recomended. Ние само брод да се потврди цел адреси.Ве молиме имајте предвид дека некои земји ќе имаат обичај должност или данок за одредени ставки.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации или отворен спор .

Детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Тежина:
0.3kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Автомобил модел:
SUZUKI JIMNY
Објектот Дијаметар:
00inch
Материјал:
Алуминиум легура
Специјални Функции:
Декорација Автомобил-Стил, Додатоци
Модел Година:
2007-2015
Име На Модел:
SUZUKI JIMNY
Објектот Ширина:
00inch
Објектот Должина:
00inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Објектот Висина:
00inch
Објектот:
Пак Сигнал Светлина Покрие Трим
боја:
Сребро.
Количина:
2 парчиња покрие трим
За:
2007-15 Suzuki Jimny
тип 1:
Надворешноста Автомобил-стил, Украси
тип 2:
Декорација Автомобил Додатоци
тип 3:
Автомобил Стил Покрие Трим Налепници
Свеж

Избор на клиенти