.

.

New
2014-2017 врата се справи со вметнете За Toyota е корола ALTIS E170 2014 2015 година ABS хром се справи со плоча опкружува автомобил опфаќа YCSUNZ

2014-2017 врата се справи со вметнете За Toyota е корола ALTIS E170 2014 2015 година ABS хром се справи со плоча опкружува

DEN 1195.00
DEN 1706.40

Стока
Достапно.

Ако тие се усогласени, а тоа е, секако, е соодветно. Ако производот е надвор од акциите , тоа ќе биде предаден во рок од 7 дена . Ве молиме внимателно да ги ре-проверува со слики за да се обезбеди или да се чувствуваат слободни да не контактирате за било детали. Добро изработка, можете да го користите more2-3 години . П : како да го потврди прибор погодни за вашиот автомобил?
О : Прво бидете сигурни дека моделот година и потврдите автомобил слика . Држејќи во автомобил со селотејп . Секој од нашите производи ќе се закачите на автомобил слики, купувачите треба да проверите дали вашиот автомобил фарови и јас понуда, сликата е иста . П : По плаќање, колку долго на производот ќе биде предаден?
О : Ако производот е на залиха , Тоа ќе биде предаден во рок од 2 дена . П : Може да ви обезбеди патеката број?
A : Да, ние може да обезбеди следење на број, следење на линк и поштата број на клиенти. Реалниот производ ќе повеќе убаво од сликата. П : Дали тоа ќе падне по инсталацијата?
A : Тоа никогаш не падне. Сите продажни се конечни.
Точка име : хром врата се справи со вметнување
Автомобил модел : За Toyota е корола ALTIS E170 2014 2015 2016 година (проверете внимателно со автомобил модел слика ) Место на потекло : КИНА Состојба : 100% сите на нов Материјал : ABS Пластика Функција : декорација
лесна инсталација
висок квалитет
заштитна рамка трајни Количина : 8pcs /set Бренд : YCSUNZ НЕ ТЕ : Пред ставање ред, ве молиме проверете внимателно со автомобил модел слика.

Детали

Бренд Име:
YCSUNZ АВТО
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Toyota е корола ALTIS E170 2014 2015 2016 година
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
0kg
Модел Година:
2014 2015 2016 2017
Име На Модел:
За Toyota Е Корола 2014 2015 2016 Година
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Тип На Објект:
Хром Стил
Точка име :
вратата се справи со вметнување
боја:
Хром
одговара за автомобил модел:
За Toyota е корола ALTIS E170 2014 2015 2016 година
Тип На Објект:
хром стил врата се справи со капак декорација
is_customized:
Yes
Автомобил Опфаќа:
авто-опфаќа
дизајн за:
Автомобил Стил
Налепница Сместување:
вратата се справи со вметнување
Тип:
додатоци за автомобили
за автомобил:
За Toyota е корола internation верзија 2014 2015 2016 година
Свеж

Избор на клиенти