.

.

New
Столб Прозорец Трим Рамка Автомобил Огледало Агол Заградата Страна Огледало Декорација За Nissan X-Trail Непријателските 2014 2015 2017

Столб Прозорец Трим Рамка Автомобил Огледало Агол Заградата Страна Огледало Декорација За Nissan X-Trail Непријателските 2014

DEN 836.00
DEN 1007.04

Стока
Достапно.


За Nissan X-TRAIL Непријателските
Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) За Nissan X-Trail Непријателските 2014 2015 2016 2017 Третата генерација на
Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Висок Квалитет ABS Хром, Пластика. Вклучува : 2 ПАРЧИЊА/SET за 1 автомобил Направен во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесно инсталирање. wihtout било tools.3 M автомобилската селотејп е во прилог .
Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.
Напомена :
Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат.
она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот.

Детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Должина:
20cm
Модел Година:
2014-2017
Бренд Име:
Kadore
Специјални Функции:
Заштита&Декорација
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Автомобил модел:
За Nissan X-Trail Непријателските
Име На Модел:
110291
Објектот Висина:
5cm
Материјал:
ABS Chromed Пластика
Свеж

Избор на клиенти