.

.

New
Tonlinker 1 BUC DIY автомобил стил Нови нерѓосувачки челик задното светло лента покрие случај Налепници за Nissan murano 2015 додатоци

Tonlinker 1 BUC DIY автомобил стил Нови нерѓосувачки челик задното светло лента покрие случај Налепници за Nissan murano 2015

DEN 1632.00
DEN 1919.52

Стока
Достапно.


Висок Квалитет Tonlinker 1 BUC DIY автомобил стил Нови нерѓосувачки челик вратите декоративни светлина лента покрие случај за Nissan 2015 murano дел додатоци
Инсталирање на овој производ да се вашиот автомобил е многу лесно , производи кои се здружени 3 M двојно двострано лента,ви Благодариме.
Внимание :
1.Ве молиме имајте во предвид на вашиот автомобил модел и година
2.Било кој друг автомобил модел ве молиме да ги споделите со нас
3.Одговара за десната рака диск
Пакет Тежина : 1.5 килограми 1.1 Компјутери по собата.
2.Изработени од нерѓосувачки челик 3.тоа е одговара за Nissan 2015 murano
4.лесно да се инсталира.
5.професионален дизајн, трговија на големо за извоз.
6.3 M е очекувајте под трим,само се држи на автомобил,тоа е лесно да се инсталира.
7.1 година гаранција.

Детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Специјални Функции:
Декоративни заштита
Објектот Должина:
100cm
Автомобил модел:
Nissan 2015 murano
Модел Година:
До 2015
Бренд Име:
tonlinker
Име На Модел:
.
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Тежина:
1.8kg
Објектот Висина:
5cm
Објектот Ширина:
30cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Автомобил Производител:
Nissan
Свеж

Избор на клиенти