.

.

New
NOCM-Вода Јадење Храна Фах Сад Базен За Amphibians Рептил Желка Змија Гуштер Зоолошката градина Тип:Тип 4

NOCM-Вода Јадење Храна Фах Сад Базен За Amphibians Рептил Желка Змија Гуштер Зоолошката градина Тип:Тип 4

DEN 195.36

Стока
Достапно.


1.Одговараат За : Влекачи и Amphibians, како Желка, Гуштер, Желка, Змија, Gecko, Игуана и така натаму. 2.Големина на : 12.5*9*1.5 см(Dxšxv) 3.Материјал : Смола 1.Одговараат За : Влекачи и Amphibians, како Желка, Гуштер, Желка, Змија, Gecko, Игуана и така натаму.
2.Големина на : 12.5*9*1.5 см(Dxšxv)
3.Материјал : Смола
Боја : жолта
Пакет се вклучени
1 x Храната Сад
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Детали

Бренд Име:
TAILUP
Свеж

Избор на клиенти