.

.

New
100 ја поставува Зајакот Фидер Бакар главата пиење Зајакот кафез Хранење Алатки Сина голема брадавица Исхрана на Животните Фокс Mink

100 ја поставува Зајакот Фидер Бакар главата пиење Зајакот кафез Хранење Алатки Сина голема брадавица Исхрана на Животните Фокс

DEN 1295.00
DEN 1660.32

Стока
Достапно.

Зајакот брадавица на алкохоличари Материјал : Високо квалитетни пластични + месинг брадавица Боја : сина (во вид на снимање) Црево врска Ø : дијаметар 8мм, внатрешен дијаметар : 5mm Додатоци : 8mm tee, пролет Пакување : 100 компјутери Ако ви требаат повеќе, ве молам напишете ми!

Детали

Големина:
M
Тип:
Фарма На Животните
Бренд Име:
Се Придржуваат До Летаат
Фарма На Животните Тип:
Зајакот
Број На Модел На:
Зајакот брадавица на алкохоличари
Материјал:
Високо квалитетни пластични + месинг брадавица
Име:
Сина Зајак брадавица на алкохоличари
Свеж

Избор на клиенти