.

.

New
Кинески костен школка сечење настроената ореви устата отворање на машина

Кинески костен школка сечење настроената ореви устата отворање на машина

DEN 12000.00

Стока
Достапно.

Откако машина биде потпишан тој рече дека не било каков проблем со стока Pls Внимание на : 1)потрошувачите имаат време услов внимание , ако изборот Пост Воздух Mail или Пост Воздух Парцела за транспорт вашата стока,транспорт време е флексибилно и обично треба 20-60 дена за да стигнат до вашата адреса.
Знак за известување :
1.Ја прими стоката, ве молиме проверете на "лице в лице"
2. Според состојбата на стоката(како што тоа има мотор, батерии во машина, спакувани во дрвени случај,.

Детали

сертификација:
CE,UR,EMC,ETL,EMF,САШО,RoHS,УЛ,CB,АДС,LFGB,ГШ
Напон (V):
220v
Број На Модел На:
18
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Моќност (W):
390w
Функција:
Костен отворање на машина
Име:
костен машина машина
Моторни:
390w-220v-50hz
отварање на длабочина:
0.5-2.5 mm(adjastable)
Капацитет:
67-75kg/h
димензија:
560*250*410mm
Свеж

Избор на клиенти