.

.

New
CH-FEP-18 електрични pedrail пица рерна /преносни електрични пица печка за печење /индустриски електрична подвижни пица рерна

CH-FEP-18 електрични pedrail пица рерна /преносни електрични пица печка за печење /индустриски електрична подвижни пица рерна

DEN 72576.00

Стока
Достапно.


Спецификација :
Модел
CH-FEP-18
Напон
380v
Моќност
10.3 kw
Пица големина
18"
Тежина
65kg
Температурата опсег
50~350degree
Работна површина
530*1450mm
Големина
1560 со*750*370mm

Machinedetails

Детали

сертификација:
CE
Бренд Име:
SNEECEMAN
Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша):
18
Напон (V):
380v
Број На Модел На:
CH-FEP-18
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Моќност (W):
10.3 kw
Додатоци:
Пица Рерна
Функција:
Пица Рерна
Свеж

Избор на клиенти