.

.

New
ZONESUN 24mm Нерѓосувачки Челик decapper алатка, прирачник Crimper / Capper / Шишенцето СО ПРАЗНИ НЕСТЕРИЛНИ АМПУЛИ КАПАЦИ И RUBBERS

ZONESUN 24mm Нерѓосувачки Челик decapper алатка, прирачник Crimper / Capper / Шишенцето СО ПРАЗНИ НЕСТЕРИЛНИ АМПУЛИ КАПАЦИ И

DEN 2359.00
DEN 2592.00

Стока
Достапно.


Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Материјал : не ' Рѓосувачки Челик 304 Капацитет на Производство : 20-30 шишиња/Мин Use for crimping пречник од 15mm Алуминиум Пластика или Целосно Алуминиумска флип надвор капи (Ние, исто така, имаат и други големина crimper,11,15,13,2024,26,28,30,31,32 мм цена е различен, кликни тука за да се избере еден ви треба) Напомена : ве Молиме да ни остават порака што Мувла сте одбрале 15 A САМО За 15mm Алуминиум Пластични флип надвор капи 15 САМО За 15mm Целосна Алуминиум флип надвор капи Пакет се Вклучени : 1 Прирачник Crimper

Детали

боја:
11, 11A, 13, 13A, 15, 15A, 20, 20A, 24, 24A, 26, 26A, 28, 28A, 30, 30A, 32, 32A
Број На Модел На:
24mm
Бренд Име:
ZONESUN
Функција:
отворете и затворете
Додатоци:
отворете и затворете
сертификација:
SGS
Големина:
24mm
Свеж

Избор на клиенти