.

.

New
JIQI Електрични стојат храна миксер За Домашна употреба или комерцијална употреба 10 датотеки,3.5 Литри,готвење миксер, јајце beater, тесто миксер машина

JIQI Електрични стојат храна миксер За Домашна употреба или комерцијална употреба 10 датотеки,3.5 Литри,готвење миксер, јајце

DEN 3208.00
DEN 3525.60

Стока
Достапно.


За царинските прогласи
Ако одлучите да испратите Кина Пост Воздух mail : Вкупниот износ на Кина Пост Воздух Mail by default 7 долари . Ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми.Ние не се имате било какви давачки во дестинација земји.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Без нив, ние можеме само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост ! 2 За руски клиенти, ве молиме кажете ни го вашето име и презиме (најмалку 3 зборовите) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина ! 3 За Бразилецот клиенти, ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ).Што се 15-39 работни дена за да стигнат до вашата локација.) ЕУ /САД приклучок е предвидено за секој plug-in производи.
Повратни информации
Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Ако еден производ тежи повеќе од 2 кг, ние ќе го користи за комерцијални брза испорака (DHL,Fedex,ТНТ,UPS-от,EMS,итн) ПОС малезија , тоа не следење на порака.5 L
Домаќин големина : 300*150*300мм
Мешање кофа големина : D : D 210mm
Боја : Црвена
Тежина : 6 KG
Плаќање
ние ја прифати Кредитна картичка ,TT remittance, Western Union, Money Gram и други методи за плаќање.
Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активни повратни информации.Ние не се имате било какви давачки во дестинација земји.

Детали

боја:
Црвена
Бренд Име:
JIQI
Напон (V):
220v
сертификација:
CE
Структура:
Застане / Табела
Сад За Мешање Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Сад За Мешање Капацитет:
3.5 L
Функција:
Тилт-Главата Дизајн
Број На Модел На:
xqh309gf
домување:
Нерѓосувачки Челик
Додатоци:
Сад За Мешање,Жица Камшик,Тестото Кука,Рамни Beater
Димензии (L x W x H (Инчи):
11.81*5.91*11.81
Број на Брзина Settings:
10
Моќност (W):
600W
Свеж

Избор на клиенти