.

.

New
Бесплатен превозот Lucite Акрилик списание/ book /брошура за Складирање Организатор Рек - разни бои

Бесплатен превозот Lucite Акрилик списание/ book /брошура за Складирање Организатор Рек - разни бои

DEN 8640.00

Стока
Достапно.


2 - обработка на време ќе биде 2-3 дена по уплатата верификација.
ONELUX Бесплатен превозот Lucite Акрилик списание/ book /брошура за Складирање Организатор Рек - разни бои
Описи :
Оваа делукс акрилик списание решетката е совршеното решение кога сте во потрага за складирање или да ги организирате вашите списание или брошури во повеќе око-фаќање на литература држачот.
Посебна Напомена За Сите Купувачи :
1-Купувачот треба да се провери стоката додека неговата пристигнат,ако некоја грешка или оштетување,pls правите фотографии и да се направи тврдењето на вашиот локален Изразат компанија одеднаш. одговара за вашиот дом, канцеларија, лоби, чекање област, изложбен салон
Направен од висок квалитет на цврсти транспарентен акрилик
Големина на : 50 наведнат страна*25 D*17 H CM за A4 или А5 наоѓа
Детални Фотографии :
За Испорака :
1 - Од високата вредност на акрилик мебел и други производи во нашата продавница,и како и со цел да се гарантира нашите купувачи ќе имаат добар шопинг искуство,па ние изберете само 3 сигурен курирска компанија ( DHL,Fedex,UPS-от ) како нашиот главен превозот метод.
2-Покрај штетата,ако кој било друг unsatisfactions, ве Молиме контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек или СПОР.

Детали

боја:
Бела
Бренд Име:
ЕДЕН ЛУКС
Материјал:
acryl
боја:
јасно,бела,црна,и др.
Специфични Употреба:
Списание Багажник,home office Складирање Носителот
Големина:
50 slope*25D*17H CM for A4 or A5 located
Модел Бр.:
591702105
Материјал:
Акрилик
Свеж

Избор на клиенти