.

.

New
RainSo Магнетна Терапија Нараквици Био Енергија Холограмот Нерѓосувачки Челик Нараквици & Накит за Жените и Мажите Исцелување Накит

RainSo Магнетна Терапија Нараквици Био Енергија Холограмот Нерѓосувачки Челик Нараквици & Накит за Жените и Мажите Исцелување

DEN 556.00
DEN 855.36

Стока
Достапно.


Ако купувате 10pcs нараквици , ние може да испрати хривнија како подарок до вас.
Rain So Магнетна Терапија Нараквици Био Енергија Холограмот Нерѓосувачки Челик Нараквици & Накит за Жените и Мажите Исцелување Накит Ублажување на Заморот
Материјал 316 L не 'рѓосувачки челик со Магнети,Магнетно,ЕЛА,Германиум Големина/Должина 20.5 cm/pc (6.5-8.5"/pc) Weigth 17.8 г/pc Широчина 6-12mm (0.47") парична Казна или Мода Мода Хривнија 316l не 'Рѓосувачки Хривнија Кина Боја на Злато на Пазарот на ЕУ,САД,Австралија и така на Родова Жена,маж,Унисекс,љубители' Пакување Електростатско филм/opp вреќа Промоција Секоја Година неколку стилови со цена 30 -50% надолу
Ве молиме овозможи прирачник за грешка при мерење на 0.1-0.3 цм

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
Пати Во Текот Затворач
Број На Модел На:
OSB-1347 хривнија
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Симпатична/Романтичен
Бренд Име:
Rainso
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Биланс на крвниот притисок ,олеснување на замор
Парична казна или Моден:
Моден Жените Нараквица Од Нерѓосувачки Хривнија
Накит Главен Материјал:
Нерѓосувачки Челик Хривнија Магнетни Здравје Нараквица И Енергија Хривнија
Нараквици или Алки Тип:
Синџир & Линк Нараквици Од Нерѓосувачки Хривнија Жените&Нерѓосувачки Пол Мажи
Пол:
Жена,маж,Унисекс,љубители'
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Здравствена Нега На Елементи:
Магнетни / Хематит
Главната боја:
Сребро Нерѓосувачки Челик Хривнија
Функции 2:
Antifatigue&заштита од Радијација&Промовирање на метаболизмот
функции 3:
Олеснување на артритис , се Промовира циркулацијата на крвта,подобрување на спиење
Големина:
Должина
Свеж

Избор на клиенти