.

.

New
Трговија на големо Спорт стил Удобно, Кул мода силикони нерѓосувачки челик нараквици енергија нараквици Бесплатен Превозот 20pcs/многу

Трговија на големо Спорт стил Удобно, Кул мода силикони нерѓосувачки челик нараквици енергија нараквици Бесплатен Превозот 20pcs/многу

DEN 7200.00

Стока
Достапно.

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Негативните јони се создадени природно со енергија поврзани со тркалање surf, водопади и молња. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Магнетна технологија се користи во многу перформанси нараквици фаворизирана од страна на професионални спортисти. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Сите физичка и ментална активност е контролирана од страна на електромагнетни полиња произведени од страна на електро-хемикалии (јони) во телото. 50-100 парчиња во господар polybag 2)Конечниот пакување со тетрапак,500pcs/цтн 3)Посебни клиент пакување е на располагање премногу, но доплата потребно е MOQ : 200 ПАРЧИЊА по боја и стил Порти : ФОБ Шенжен или Hk користење на Логото : Може да ласерот печати вашето лого на метален затворач или да се отвори нова modle да се направи ЛОГО на силиконски нараквица ,според вашето барање. Спиењето е добра 2. Пратката превозот е бесплатен,ќе испрати страна на курирската служба DHL. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нивоа на негативни јони се присутни во различни средини се потенцира недостатокот на негативни јони во нашата секојдневна домашна средина. Превозот Време за Ракување со времето : 2 работни дена за време на Испорака : 8-15 работни дена Враќање / Поврат 1. Ние решавање на 100% на сите спорови, одговор на сите прашања и прашања во рок од 24 часа, како и гаранција дека и двете страни ќе бидат среќни и задоволни.

Детали

Должина:
21CM
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Магнет
Број На Модел На:
sk-sl008
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Материјал:
Силикони
is_customized:
Yes
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Компатибилност:
Никој
Синџир Тип:
силиконски хривнија
Функција:
анти-замор хривнија
енергија хривнија:
1500ions
Гаус:
2000guass
Големина:
220*12*3mm, can adjustable
Свеж

Избор на клиенти