.

.

New
Vnox Магнетни Мажите Нараквици Злато-Боја Фудбал Дизајн Здравствена Заштита Рака Синџир Должина Прилагодливи

Vnox Магнетни Мажите Нараквици Злато-Боја Фудбал Дизајн Здравствена Заштита Рака Синџир Должина Прилагодливи

DEN 496.00
DEN 827.52

Стока
Достапно.


ПРОИЗВОД НАСТАВА
Магнети ефектите на магнет во Кинеската медицина : тоа е главно се користи за лекување на вртоглавица, заматен вид, тинитус и глувоста, palpitation, несоница, бубрези, астма, раздразливост и dreaminess. Ви Благодариме!
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ
Да се избегне било каков допир со comestice,парфем,коса гел итн киселост супстанција ,накит ќе исчезнат
Полетување кога swiming ,бидејќи тоа ќе се оксидира ако допир со хлорид во базен
Полетување кога ќе пот многу, таму ќе биде хемиска реакција која води кон црна точка се појави
SGS СЕРТИФИКАТ
ЗА VNOX НАКИТ
VNOX е млада,активни бренд,нашата цел е да им даде на нашите клиенти страст,декорација на вашиот живот,го направат вашиот живот повеќе деликатна.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн. Користење на магнетното поле генерирани од страна на магнет за зголемување на телото анјони и прилагодување на позитивните и негативните јони во телото на рамнотежата може да ја активирате крвта, подобрување на крвта со кислород содржини, подобрување на имунолошкиот систем и да игра повеќе ефекти. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
ПРОИЗВОД ФОТОГРАФИИ
1.

Детали

Стил:
Класичен
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Број На Модел На:
SBRM-088
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Бренд Име:
VNOX
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Здравствена Нега
Известување:
големина може да се прилагоди од страна на алатка
materital:
магнет + германиум
Свеж

Избор на клиенти