.

.

New
LUKENI 25PCS Падне Момче Силикони Wristbands за Рок Музички Бендови Фанови Нараквици&Алки Жени Мажи Накит за Подарок трговија на Големо SH104

LUKENI 25PCS Падне Момче Силикони Wristbands за Рок Музички Бендови Фанови Нараквици&Алки Жени Мажи Накит за Подарок трговија

DEN 1208.00
DEN 1271.52

Стока
Достапно.

Нашите предмети ќе биде нормално, се испраќаат во 72 часа по вашата исплата примена (со исклучок на викенди и државни Празници)
4. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е ажурирана. E-чекови ќе се одржуваат се додека не се расчисти. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. Врати се прифати, во рок од 7 дена по купувачот примање на стварта. Ние високо го цениме дека ќе може да ни се јавите пред да го остават Негативен или Неутрален повратни информации. Ние само бродот да Alipay потврди адреса.
Ако имате било какви прашања во врска со shippment, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го фрлите вашиот проблем. Неискористени/неотворена стока ќе биде целосно кредитираат.
Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, тогаш ве молиме следете ги добра Aliexpress пракса да контактирате со нас пред да замине
било повратни информации. Ние ќе брод овие три coutries (САД, УКРАИНА, РУСИЈА) од Кина Пост или e Packet, e Packet е побрзо. Превозот цена и осигурување, се неповратни. Ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нас и ве молиме да не остави негативен или неутрален повратни информации
без комуникација, предизвика ние ќе се потрудиме да го реши проблемот. Ние прифаќаме Alipay плаќање само, ние се извинуваме што не можеме да прифатиме чек или какви било други давачки.
Wecome на нашата продавница!
Материјал : силикон,гума
Количина : 25pcs
Состојба : 100% сосема нов
Големина : 202*25*2mm ( вклопат за повеќето луѓе )
Тежина : 10g
Боја : Црна
Забелешка : Поради снимање светло, дисплеј или други причини, вистинската стока може да биде малку различен од фотографиите, се надеваме дека може да се сметаат овој фактор.

Детали

Должина:
20cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Бренд Име:
LUKENI
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Тензија Планината
Број На Модел На:
SH104-25
Метали Тип:
Никој
Функција:
Расположение Tracker
Пол:
Унисекс
Материјал:
Силикони
Синџир Тип:
хривнија
Обликотшема:
писма
Повод:
Спорт/Партија/Подарок/Роденден
Гума боја:
Црна
Писмо Боја:
Сина
елемент:
Падне Момче Wristband
Материјал:
Sillicone Гума
Шема:
Музички Бендови
Користат За:
Рок Љубителите На Музиката
Големина:
202*25*2mm
Тежина:
10g/pc
Пакет:
ЈП торба,Меур торба
Свеж

Избор на клиенти