.

.

New
2017 Нова Мода Машки Гроздобер Завој 316 од не ' Рѓосувачки Челик Нараквици Гроздобер Плетени Плетенка Мажите Кожни Нараквици Алки

2017 Нова Мода Машки Гроздобер Завој 316 од не ' Рѓосувачки Челик Нараквици Гроздобер Плетени Плетенка Мажите Кожни Нараквици

DEN 232.00
DEN 455.04

Стока
Достапно.

Тоа е многу важно за нас . П : сакам да ги сортирате различни стилови ,wholeasale може да се готви заедно ? A : Да ,секако . П : Зошто на вашите производи, се многу добри за доброто на пазарот ,е за квалитет загарантирана ? О : Затоа што имаме сопствена фабрика ,контрола на квалитет е многу строга ,директна продажба и wholeasale стока на интернет ,така и нашата квалитетот и цената се многу добри . Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи ,без да мора да контактирате со нас ,не ни даде негативна оценка , да ни кажете што е причина ,ние ќе ги користат најдобрите услуга да се даде задоволителен одговор!
. Ние ќе constandtly подобрување на најдобра услуга за секој клиент! 2.
Квалитет : 100% Сосема Нов Висок Квалитет
Погодни За : 17-20 cm
3 бои се избере! Цел повеќе од 3 парчиња, Попуст 5% на f .
П : Кога цел може да се испраќаат и како можам да го добие ? О : за да може да се испрати во рамките 1-3 дена .
Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС .Испорака време треба за 12-35 дена работни дена од Кина, Воздухот е-Пошта и aroud 3-5 работни дена од DHL / Федекс / UPS / ЕМС.Ние нудиме целосна наплата за вас , ако производот е било кој квалитет на проблемот. кога ќе примите нашите производи ,ако сте задоволни ,ве молиме да ни даде добра оценка(5 ѕвезди). Ви благодариме за вашето време ! Ние guarabtee вашиот нула ризик купување искуство тука.Можете да користите количка и одберете дизајни кои се intersted ,и тие ќе цел заедно .

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
SLPG1803
Стил:
Панк
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Бренд Име:
XQNI
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Материјал:
кожа
Функција:
мажите хривнија
Компатибилност:
хривнија за жени
Име:
Пенливата Нараквици
Стил:
машки закачам
ОДГОВАРА ЗА:
момчињата хривнија
Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Моден:
Божиќ Подарок
Свеж

Избор на клиенти