.

.

New
Tassina 100 компјутери Семејство Loom Хривнија Гума Бендови DIY Силикони loom Бела Коцка Мулти боја Монистра Приврзоци Додатоци

Tassina 100 компјутери Семејство Loom Хривнија Гума Бендови DIY Силикони loom Бела Коцка Мулти боја Монистра Приврзоци Додатоци

DEN 204.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


во вкупно Содржи : 100 компјутери коцка мулти боја писмо Монистра
Материјал : Акрилик
Пакување : OPP пакување
Секој Пакет тежина : 20g

Детали

Бренд Име:
Tassina
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Тренди
Материјал:
Акрилик
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
mk001
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Никој
Должина:
None
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Број На Модел На:
SXC8063
Свеж

Избор на клиенти