.

.

New
Tassina Голема Дупка 7mm 100 компјутери DIY Нараквици Шарм за Семејството loom Хривнија Гума Бендови Refills Коцка Писмо Монистра Додатоци

Tassina Голема Дупка 7mm 100 компјутери DIY Нараквици Шарм за Семејството loom Хривнија Гума Бендови Refills Коцка Писмо Монистра

DEN 244.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.


1 Пакет Содржи : 100 коцка писмо приврзоци
Шарм Големина : 7 mm
Пакување : OPP пакување
Секој Пакет тежина : 60g

Детали

Бренд Име:
Tassina
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Тренди
Материјал:
Силикони
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
MK010
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Никој
Должина:
None
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Бои:
DIY се Меша Бои
Материјал Ниво:
На животната средина-Нежен, одделение за Јадење
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CH8147-7mm
Свеж

Избор на клиенти