.

.

New
Tassina 100 компјутери Multicolor Нетранспарентно петокрака Ѕвезда Монистра Шарм За DIY Loom Гума Бендови Нараквици Додатоци Pandent

Tassina 100 компјутери Multicolor Нетранспарентно петокрака Ѕвезда Монистра Шарм За DIY Loom Гума Бендови Нараквици Додатоци

DEN 285.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.


во вкупно Содржи : 100 компјутери Мешавина Боја Opague Монистра
Материјал : Пластика
Пакување : OPP пакување
Секој Пакет тежина : 45g

Детали

Бренд Име:
Tassina
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Тренди
Материјал:
Пластични
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
MK006
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Никој
Должина:
None
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Бои:
DIY се Меша Бои
Материјал Ниво:
На животната средина-Нежен, одделение за Јадење
Број На Модел На:
5stars
Должина:
DIY Free Length
Свеж

Избор на клиенти