.

.

New
Hapiship 9mm Ширина Оригинални Daisy Торта Исус Божиќ Љубители Полицијата италијански Шарм Одговара Нерѓосувачки Челик Хривнија Линк за Правење DJ43

Hapiship 9mm Ширина Оригинални Daisy Торта Исус Божиќ Љубители Полицијата италијански Шарм Одговара Нерѓосувачки Челик Хривнија

DEN 83.00
DEN 138.72

Стока
Достапно.


Здраво пријател!
Добредојдовте на Hapiship( Среќен Брод)!
ве молиме љубезно ве молиме проверете ја фотографијата во листата.
Производите испративме само како слика во листата.
ако ви треба сигурен испорака,
ве молиме љубезно изберете следење на услугата.
Ставка Опис
* Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик,
* Линкови Големина : 1.0cm X0.9cm X0.4cm

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Бренд Име:
Hapiship
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
DJ043
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Класичен
Свеж

Избор на клиенти