.

.

New
Три-Прстен Multicolor 8ММ Potaoto Слатководни Бисер Закачам.

Три-Прстен Multicolor 8ММ Potaoto Слатководни Бисер Закачам.

DEN 998.00
DEN 1536.00

Стока
Достапно.


За какви било прашања или предлози, ве молиме контактирајте ме! Јас ќе одговори во рок од 0 до 24 часа! Ви благодариме!
Helen
. Обично пакети преку Кина пост воздух пошта пристигнуваат во 3-30 дена ( Русија 15-60 дена). Со цел да се има среќен шопинг и да се избегне спор, јас би сакал да ви покажам некои важни правила и совети кои помагаат!
1.Вие само треба да плаќаат за превозот чини : ) !
7.Украина за нарачки $10,на некои други земји за нарачки над $20 и Саудиска Арабија над $25) ако може. Нарачки над $250 може да се испраќаат преку DHL/EMSor Други изрази.
Ќе го добиете она што можете да го видите! Јас не сум се обидува да направи фотографии и поубаво, но иста како тие се! Јас се обидувам да се прикажат сите флеки ако тие имаат! Јас случајно ги преземат слики во природна светлина, во нашата продавница или било кој повод. Исто така можете да контактирате за побрзо испорака систем. Цел и превозот време. Пакет
Сите производи се спакувани во балон хартија/во пластични кеси во envolopes или кутии со слободни накит и кеси. Економски пост(30-60days обично) за нарачки под $5. Ако имате било какви посебни барања, ве молиме контактирајте пред цел.Природните бисери имаат флеки, освен ако тие не се вистински.(вратот на модели е помала од твое)
3.
Нарачки и shippment ќе бидат направени во 1-48 часа по уплатата, освен време на викендите и празниците. Јас не acccept причина нема враќање, освен ако не го добие производи нареди.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
WEICOLOR
Материјал:
бисер
Бисер Форма:
Компир
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Железо легури
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Број На Модел На:
7-8mm
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
is_customized:
Yes
Пол:
Девојки
Затворач Тип:
Прстени
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Должина:
3 rings
Свеж

Избор на клиенти