.

.

New
LMETJMA Хип Колба Сет од не ' Рѓосувачки Челик Хип Колба 7oz Преносни Кожа Виски Колба За Алкохол Со 2 Чаши 1 Мини Метал Инка

LMETJMA Хип Колба Сет од не ' Рѓосувачки Челик Хип Колба 7oz Преносни Кожа Виски Колба За Алкохол Со 2 Чаши 1 Мини Метал Инка

DEN 533.76

Стока
Достапно.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Бренд
LMETJMA
Материјал
нерѓосувачки челик
Боја
како се покаже
Големина
7oz
Тежина
260g
Одделение
А
Број
S0003
Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка
Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика
Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детали

Тело Материјал:
Метал
Тип:
Сет
Бренд Име:
LMETJMA
Број На Модел На:
S0003
Кутија големина:
17*18.5*4.5 cm/6.7*7.3*1.8
Објектот материјал:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Капацитет:
7OZ
Свеж

Избор на клиенти