.

.

New
4 Парчиња/Многу STAEDTLER 351 2mm Анти-сува Табла Маркер бела Лесно да се избрише Office & Училиште Материјали трговија на големо

4 Парчиња/Многу STAEDTLER 351 2mm Анти-сува Табла Маркер бела Лесно да се избрише Office & Училиште Материјали трговија на големо

DEN 456.00
DEN 485.76

Стока
Достапно.


Детали

боја:
мешани
Тип:
highlighter
Број На Модел На:
351
Пакување:
Лабава
Мулти Обоени:
No
Употреба:
Промотивни Маркери & Highlighters
Dual-страна Пишување:
No
Erasable Или Не:
Yes
Четка Совет:
Вертикален
Големина:
Normal
Бренд Име:
Staedtler
Квантитет На Пакет:
4
Свеж

Избор на клиенти