.

.

New
Бесплатен превозот симпатична канцелариски серија неонски пенкало 6 бои/set многоцветни маркер пенкало маркер пенкало висока полесни highlighter

Бесплатен превозот симпатична канцелариски серија неонски пенкало 6 бои/set многоцветни маркер пенкало маркер пенкало висока

DEN 240.00

Стока
Достапно.

детали за производот Бесплатен превозот со авион 5% попуст за 2 вреќи или повеќе 1 торба = 6 различни бои highlighters

Детали

Тип:
highlighter
Квантитет На Пакет:
6 Бои/Кутија
Четка Совет:
Вертикален
Пакување:
Сет
Erasable Или Не:
No
Употреба:
Office & Училиште Маркери
Мулти Обоени:
Yes
Dual-страна Пишување:
No
Големина:
Normal
Број На Модел На:
87342
Свеж

Избор на клиенти