.

.

New
1PCS Хидраулични Crimping Алатка Хидраулични Crimping Plier Хидраулични Компресија Алатка YQK-120 Опсег 10-120MM2 со добар квалитет K38

1PCS Хидраулични Crimping Алатка Хидраулични Crimping Plier Хидраулични Компресија Алатка YQK-120 Опсег 10-120MM2 со добар квалитет

DEN 7258.00
DEN 14231.52

Стока
Достапно.

84 Цена : $29.Овие трошоци се на купувачот одговорност. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, тоа се смета како се користи и ние нема прашање што било наплата или замена.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот и ракувањето.68
крајот Хидраулични Crimping Алатка Хидраулични Crimping Plier Хидраулични Компресија Алатка YQK-120 Опсег 10-70 MM2 со добар квалитет K38
Совети : Овој оглас е за 1 PCS YQK-120, Опсег 10-120 MM2;
Ако сакаше YQK-70,ве молиме кликнете тука за да го победи тоа!
Ако сакаше YQK-240,ве молиме кликнете тука за да го победи тоа!
Ако сакаше YQK-300,ве молиме кликнете тука за да го победи тоа!
Crimping опсег
10-120mm 2
Crimping сила
8 T
Crimping тип
хексагонални crimping
Мозочен удар
14mm
Пакет
пластични случај
Додатоци
10,16,25,35,50,70,95,120 mm 2
Хидраулични Crimping Алатка Карактеристики
Хидраулични crimping алатка е processional алатка за crimping бакар и алуминиум гкл со различни видови, широк спектар на crimping умира од 4 mm 2 до 1000 mm 2 за да одговараат за различни големина на побарувачката.

Детали

Број На Модел На:
K38
Тип:
Хидраулични Crimping Алатки
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина
crimping опсег :
10-120mm2
тип на хидраулични crimping алатка:
Хексагонални
Свеж

Избор на клиенти