.

.

New
Водовод Алатки Хидраулични Алатки со Телескопски се Справи со 360 Степени Главата Цевка Стегање Алатки Г.С.-1632

Водовод Алатки Хидраулични Алатки со Телескопски се Справи со 360 Степени Главата Цевка Стегање Алатки Г.С.-1632

DEN 3329.00
DEN 3504.00

Стока
Достапно.


Водовод Алатки Хидраулични Алатки со Телескопски се Справи со 360 Степени Главата Г.С.-1632
Внимание :
Бојата ќе се испрати по случаен избор. Ако се земе предвид бои, ве молиме, контактирајте
нас. Ви благодариме!
Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод" , ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки. Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН , и ние ќе се организира на пратката од страна на international express и тоа директно ќе испорака до вашата адреса ( од врата ДО ВРАТА УСЛУГА)! Ако е така, кога пратката стигнала, купувачот само треба да се обрне сопствени даночни или должност такса. Купувачите треба да ја испита пакет/стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката. Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа.

Детали

Бренд Име:
YunlinLi
Тип:
Други
Број На Модел На:
Г.С.-1632
is_customized:
Yes
Употреба:
Дома, DIY
DIY Материјали:
Металугрија
Свеж

Избор на клиенти