.

.

New
За Audi TT А1 А3 А4 А5 О7 Q3 П5 Q7 РС TTS - Автомобил HUD Head Up Display - за Безбедно Возење Екран Проектор Refkecting Шофершајбната

За Audi TT А1 А3 А4 А5 О7 Q3 П5 Q7 РС TTS - Автомобил HUD Head Up Display - за Безбедно Возење Екран Проектор Refkecting Шофершајбната

DEN 2340.00
DEN 3120.00

Стока
Достапно.

Нашите HUD користи најмногу до датум за технологија во текот на двете својот хардвер и софтвер, како и естетички дизајн фали уникатен и елегантна форма во својот естетски конечниот собранието. Употребата на нанотехношка да се елиминираат несаканите рефлексии изработка на информации полесно да се чита; 6. Неуспехот на погоре : Почекајте до една минута за софтвер за синхронизација и потврди OBD кабел е вклучен во правилно. 5) Бразил купувачи, ако избра локација за подигнување на превозот начини, мора да снабдување вашето даночен број ДДВ или CPF. Сите Европа земјите купувачи, ако одбра да брод од страна на DHL, треба да се плати царина должност за пакет вредност до $25. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот. Ако стоката била грешка или оштетен, испрати назад кон нас, ние ќе се врати на целосна исплата, или да го замени со друг нови една за вас! Купувачот Трошоци враќање превозот цена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашата управуваат.
За Превозот Пратката ќе се организира во рок од 3~7 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена. Километар/миле 7. Автоматско и рачно светлината прилагодување на владата. Тоа е прифатена дека ако ни даде добар фидбек. Саудиска Арабија купувачи треба да обезбеди копија/измама на примачот ID до владата царинската ако chosing ARAMEX express. Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден. 7) Оддалечена област такса исклучени , за адреси наведени во оддалечените области на DHL/UPS-от веб-страница, ќе се наплаќа екстра САД$35.
Цел Процес :
За Плаќање :
Ние ги прифати повеќето од најпопуларните методи за плаќање преку Ali Express ЗАЧУВАМ.5 ¢ € екран 4. Повеќе боја дизајн го прави екранот полесно да се чита нагласат важните детали за брзо гледање; 5.

Детали

Номинална моќност:
4X45W
Жица или Безжично:
obd конектор
Фрекфенција:
Главата Горе Екранот
Големината На Името:
125mm*75mm*15mm
Бренд Име:
Liandlee
Автомобил Направи:
На сите Автомобили Со OBD Конектор
Свеж

Избор на клиенти