.

.

New
Висок Квалитет 5.5 Автомобил HUD Авто Head Up Display LCD Дигитален Проектор Возило OBD2 II Интерфејс A8 HUD Overspeed Аларм Систем

Висок Квалитет 5.5 Автомобил HUD Авто Head Up Display LCD Дигитален Проектор Возило OBD2 II Интерфејс A8 HUD Overspeed Аларм

DEN 1914.00
DEN 2621.76

Стока
Достапно.

A8 Главата Горе Екранот! A8 HUD е специјално дизајниран за спречување на несреќа, која може проект важни информации (на пр. Автоматско приспособување на светлост, светлината може да се менува со промена во надворешниот свет. Компатибилен : Ова HUD само компатибилен со universal OBD II и EOBD интерфејс , но некомпатибилни со OBD јас или JOBD . Answer : ___________________________ Note : Не сите автомобили на овие години се произведени се compatibled со главата горе на екранот,ве молиме потврдете го вашиот автомобил wether ако тоа е obdii интерфејс,благодарение Како што е подолу ние оглас некои автомобили не можат да се користат за HUD Како што е подолу ние оглас некои автомобили не можат да се користат за HUD
Автомобил модел
Производот
Година
Автомобил модел
Производот
Година
Автомобил модел
Производот
Година
Хонда Спогодба V6
2010
pontiac bonneville
2005 година
Тојота Altis
2016 година
Hyundai i20
2012
Dodge Durango
2004 година
Perodua myvi lagibest
2012
Хонда CR-V
2008 година
SRT-4 Dodge Неонски
2004 година
Perodua alza
Jaguar XF
2011
Hyundai santa fe
2013
Perodua вива
Nissan murano
2007 година
Nissan G11
2009 година
Nissan livina
2008 година
Хонда елемент
2010
VOVOL XC60
2005 година
nissan murano
2007 година
Buick Рение
2005 година
Hyundai Sonata
2013
хонда џез
2014
Мицубиши Outlander
2016 година
"Рено" Clio 2 Фаза 2 1. Покрај тоа, некои автомобили, како Hummer и Savana, имаат посебен интерфејс, може да не се компатибилни со овој производ, а ние ви препорачуваме Q7. Уште поважно, тоа може да овозможуваат на возачот да го прочитате бројот веднаш без менувањето на хоризонтот, која е од витално вредност во намалување на сообраќајните несреќи предизвикани од отсуство на ум поради гледајќи надолу. Стави не се лизга подлога на инструмент панелот, а потоа се стави HUD на не се лизга подлога, може да се прилагоди на агол.

Детали

Големината На Името:
12.5*7.5*1.5(cm)
Бренд Име:
Accnic
Жица или Безжично:
Жичен
Номинална моќност:
OBDII Авто HUD
Фрекфенција:
OBDII Автомобил HUD Head UP Display
Модел:
A8 Head Up Display
Специјални Функции:
Над-забрзување на алармот
Податоци за мерење:
потрошувачка на гориво, во живо на податоци, гориво под притисок, брзината на Возилото
Материјал Тип:
ABS
Работен напон:
DC9 да 16V
Главата Горе Екранот:
Автомобил OBDII HUD
за автомобил модел :
Со On-Board Diagnostic OBDII интерфејс
Јазик:
Англиски
Големина На Екранот:
5.5 инчен Дисплеј
HUD:
OBDII OBD II Интерфејс Head UP Display
Свеж

Избор на клиенти