.

.

New
(100pcs/многу) Micro HDMI да HDMI машки кабел 1.8 m 3m 9m 6ft 10ft 30ft

(100pcs/многу) Micro HDMI да HDMI машки кабел 1.8 m 3m 9m 6ft 10ft 30ft

DEN 22320.00

Стока
Достапно.


Опис На Производот
Овој кабел е совршено решение за вас да го споделам сите на вашите фотографии и видео клипови со вашите колеги, семејството и пријателите. Микро HDMI со Голема Брзина Машки Да HDMI Женски кабел ви овозможува веднаш да го приклучиш на вашиот паметен Телефон во било која ТЕЛЕВИЗИЈА за размена на инстант емитување на семејството се на средби, состаноци, па дури и задната врата страни. Овој адаптер ви овозможува да гледате видеа, да стримувате медиа или да прегледувате документи од вашиот HTC телефонот на ТВ. Композитни крајни резултати се поврзува на вашиот телефон на вашиот ТВ, или систем за забава. Ова е лесно стриминг решение дека сте биле на чекање за.
Карактеристики :
Гледате видео, да стримувате медиа, и да гледате документи преку вашиот ТВ!
Еден мора да има додаток за оние кои би сакале да гледате видеа и делото на големиот екран.
Кабелот добива видео сигнал преку HDMI стандарден излез.
Злато позлатен иглички и основи конекции.
Фабрички произведен производ од Amzer.
Забелешка : Вашиот ТВ мора да има HDMI за овој кабел за да бидат компатибилни.
Спецификации :
Тип : Micro HDMI Излез
HDMI застане за Високо Defination Мултимедијален Интерфејс.
Боја : Црна.
Користат за
1. Motorola XT800,
2. HTC EVO 4 G,
3. Остри SH-07 B,
4. Fuji F85 EXR
5. Sam Sung WB650 & WB600

Детали

боја:
Црна
Должина:
180cm, 3m, 9m
Бренд Име:
CY
Пол:
Машко-Машки
Конектор Б:
HDMI
Конектор A:
микро hdmi
Пакување:
Polybag
Тип:
HDMI Кабли
Примена:
компјутер
Број На Модел На:
HD-025-1.8 M
Пакет:
No
Примена:
мобилен телефон
Свеж

Избор на клиенти