.

.

New
HIPERDEAL Голема Брзина 0.3 м 1.4 на HDMI Да HDMI Рамен Кабел 1.4 V 1080P HD Ethernet 3D за HDTV Oct30

HIPERDEAL Голема Брзина 0.3 м 1.4 на HDMI Да HDMI Рамен Кабел 1.4 V 1080P HD Ethernet 3D за HDTV Oct30

DEN 114.00
DEN 168.00

Стока
Достапно.


Висока Брзина 0.3 м 1.4 на HDMI Да HDMI Рамен Кабел 1.4 V 1080 P HD Ethernet 3 D за HDTV DVD ER
Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет. 1.4 верзија, 10.2 GB трансфер стапка, 340 MHz, 30 AWG. 48-Битна за невиден добивање на милијарди бои. 24k позлатени конектори обезбеди супериорни во однос сигнал за пренос и максимална ефикасност. Електромагнетни пречки и радио фреквенција пречки. Целосно компатибилен со HDMI верзија 1.3 и сите HDMI кабли и уреди. HDMI кабли се совршено решение за поврзување дигитална камера или видео камера со HDMI влез за да постоен стандарден HDMI уредот.
Пакет се Вклучени : 1 x HDMI V1.4 Рамни Кабел 0.3 M

Детали

Должина:
Бренд Име:
HIPERDEAL
Пол:
Машко-Женски
Број На Модел На:
Адаптер
Конектор A:
HDMI,Мини HDMI,РКА,VGA,DVI,USB,Мини USB,Mini Displayport(Мини ДП),Тип-C,Оптички Интерфејс,Микро USB,Џек,Displayport(ДП),Micro HDMI,Молња,Speakon,Коаксијален,S-Video,Oxyacid Слободни Бакар,ПОМОШЕН,Thunderbolt 3,BNC,Избалансирани Интерфејс,XLR
Конектор Б:
HDMI,VGA,РКА,Микро USB,Мини HDMI,DVI,USB,Џек,S-Video,Мини USB,Micro HDMI,Молња,Mini Displayport(Мини ДП),Speakon,Oxyacid Слободни Бакар,Displayport(ДП),ПОМОШЕН,Коаксијален,Оптички Интерфејс,Тип-C,BNC,Thunderbolt 3,Избалансирани Интерфејс
Тип:
HDMI Кабли
верзија:
HDMI 2.1
Примена:
Говорник,Компјутер,Мултимедијални,Телефон,За iPod,Микрофон,Монитор,DVD Плеер,Телевизија,Засилувач,Проектор,ТВ КУТИЈА,MP3 / MP4 Плеер,Камера
Пакување:
Polybag
Надворешниот Дијаметар:
as show
Пакет:
Yes
Функција:
HDMI2.0
Примена:
мобилен телефон
оклопна:
како се покаже
Конектори:
HDMI Машки да се Женски (Стандарден HDMI 19pin конекција)
Должина на кабел:
Злато позлатен конектори
Свеж

Избор на клиенти