.

.

New
AIXXCO Голема брзина 1m 1.5 m 2m 3m V1.4 Машки да Машки HDMI да Micro HDMI Кабел 1080p 1440p за HDTV PS3, XBOX 3D LCD

AIXXCO Голема брзина 1m 1.5 m 2m 3m V1.4 Машки да Машки HDMI да Micro HDMI Кабел 1080p 1440p за HDTV PS3, XBOX 3D LCD

DEN 154.00
DEN 154.08

Стока
Достапно.


Опис На Производот
Микро HDMI Машки да HDMI Машки Кабел :
Микро HDMI (Тип D) да HDMI (Тип А) Кабел кој ќе ви овозможи да го поврзете вашиот Micro HDMI ™ компатибилни уреди во вашиот hd телевизор или било екранот уредот што се HDMI опремени. Лиен вирус олеснување конектори и лесно-зафат гази зголемување на издржливост и направи приклучување и unplugging бриз.
Функција :
- Го поддржува 3 D, Ethernet и Аудио Врати .
- Не е компатибилен со било кој уред кој има само Микро-USB порта наспроти Micro-HDMI порт.
Пакување Содржина :
- 1× Micro HDMI да HDMI кабел

Детали

боја:
Црна
Должина:
1.5m, 2m, 3m, 1m
Пол:
Машко-Машки
Пакување:
Polybag
Примена:
Мултимедијални,Камера,Монитор,Компјутер
Функција:
HDMI1.4
Број На Модел На:
MicroHDMI ДА HDMI Кабел
Пакет:
Yes
Конектор A:
HDMI
оклопна:
Комбинација
Пакет:
Пакет 1
Тип:
HDMI Кабли
верзија:
HDMI 1.4
Конектор Б:
микро hdmi
Надворешниот Дијаметар:
Бренд Име:
AIXXCO
Функција:
hdmi кабел
Конектор Б тип:
микро hdmi
Конектор Боја:
Злато
Конектор тип:
HDMI
Тип:
Коаксијален Кабли, HDMI Кабли
Свеж

Избор на клиенти