.

.

New
Нови 4 Во 1 Од 4K 3D HDMI 2.0 Switcher Поддржува HDCP 2.2, ЛАК & IR-Далечински Управувач 4x1 HDMI Порт Префрлите Аудио Extractor ЦЕНТАР Кутија

Нови 4 Во 1 Од 4K 3D HDMI 2.0 Switcher Поддржува HDCP 2.2, ЛАК & IR-Далечински Управувач 4x1 HDMI Порт Префрлите Аудио Extractor

DEN 2472.00
DEN 4847.52

Стока
Достапно.

Таа поддржува 4 HDMI влезови и 1 HDMI ™ излез, овозможувајќи за HDMI 2. Ве молиме бидете сигурни да го приклучиш во сите влезни уреди прво, а потоа на моќ. Ние препорачуваме да се користи стандардни 19+1 HDMI кабел за подобри перформанси и стабилност. Ќе можете да уживате јасни издигнувања, resonant басот и дијалог јасност дека не прескокнете еден слоговната. Далечинскиот управувач растојание е помало од 10ft. (Другите HDMI влезни порти, исто така, не се работи).0 Switcher Поддржува HDCP 2.2, заедно со 4 K Ултра HD и компатибилност на сите HDMI.
Ако ги следите нашите продавница и да станат наши фанови, можете да добиете дополнителни 5% попуст.0 4 K HDMI switcher за вашиот најновите игри и домашен театар setup.

Детали

боја:
ЕУ power Plug, НИ power plug, велика БРИТАНИЈА моќ приклучок
Должина:
4K HDMI Switch
Примена:
Камерата,MP3 / MP4 Плеер,ТВ КУТИЈА,Звучник,За iPod,Монитор,Телевизија,Засилувач,Мултимедијални,Микрофон,Компјутер,ДВД Плеер,Проектор
Надворешниот Дијаметар:
1mm
Конектор A:
Oxyacid Слободни Бакар,HDMI,Speakon,ПОМОШЕН
Број На Модел На:
ZY-HS15
Конектор Б:
Oxyacid Слободни Бакар,ПОМОШЕН,Speakon,HDMI
Пакување:
картонска кутија
Пакет:
Пакет 1
верзија:
hdmi 2.0 на
Пакет:
Yes
Тип:
HDMI Кабли
Бренд Име:
Navceker
Функција:
HDMI2.0
оклопна:
Не-Заштитени
Пол:
Машко-Женски
HDMI Resolution:
[email protected] 2.0 HDMI преклопник 4x1
Малку боја:
24 бита/Длабока 30 малку/Длабоко 36 малку 4 ВО 1 OUT HDMI ПРЕКЛОПНИК V 2.0
Име на производ:
4 портен HDMI 2.0 4K HDMI switcher со ЛАК & IR контрола
Видео Стандард:
HDMI 2.0 и HDCP 2.2 UHD 4K HDMI преклопник матрица
ЛАК:
4X1 HDMI Преклопник со ЛАК 5.1, 7.1, 9.1 Аудио Оптички TOSLINK Надвор
IR контрола:
4Kx2K HDMI Switcher Кутија Аудио Extractor Splitter со IR-Далечински
Број На Модел На:
ZY-HS14 4 Текст 1 излез 2.0 4K HDMI Преклопник Switcher
9.1 аудио :
max
димензија:
110*80mm*25мм 2.0 hdmi преклопник 4K
Гаранција:
Една година бесплатна гаранција 4K HDMI 2.0 матрица се префрлите
Свеж

Избор на клиенти