.

.

New
RAXFLY 2.0 HDMI Кабел 4K 3D HDMI да HDMI Кабел За TV LCD Лаптоп, лцд Проектор Компјутер Трајни 1M 3M 5M позлатени HDMI Кабли

RAXFLY 2.0 HDMI Кабел 4K 3D HDMI да HDMI Кабел За TV LCD Лаптоп, лцд Проектор Компјутер Трајни 1M 3M 5M позлатени HDMI Кабли

DEN 384.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.


RAXFLY 2.0 HDMI Кабел 4 K 3 D Кабел 1 M 3 M 5 M HDMI Кабли
______________________________________________________
Опис на производот Име : RAXFLY HDMI да HDMI Кабел Должина : 1m & 2m & 5m Текст : ТВ Кутија Стр S3/4 Лаптоп Излез : Проектор Следи во ЖИВО Стил : 3.5 3.5 MM Џек за Џек 3.5 Кабел
______________________________________________________

Детали

Должина:
3M, 5M, 1M
оклопна:
Плетенка
Примена:
Засилувач,Мултимедијални,DVD Плеер,Проектирање,Следење на
Конектор Б:
HDMI
Пол:
Машко-Машки
Функција:
HDMI2.0
Пакет:
Пакет 1
верзија:
hdmi 2.0 на
Бренд Име:
RAXFLY
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
RAXFLY Нови HDMI Кабел
Конектор A:
HDMI
Пакување:
Polybag
Тип:
HDMI Кабли
Надворешниот Дијаметар:
Durable HDMI Cable
Име:
RAXFLY HDMI да HDMI Кабел
боја:
црна кабел
Должина:
1M & 3M & 5M
Пад на превозот / трговија на Големо:
Поддршка
Материјал:
Најлон +Алуминиумски + Mylar
SKU:
RAX98191
Функција:
4Kx2K 2.0 HDMI ™
Тип:
Издржливи HDMI Кабел
Излез:
Проектор Следење во ЖИВО
На текст:
ТВ Кутија PS3/4 Лаптоп
Свеж

Избор на клиенти