.

.

New
Wiistar 3M Злато Позлатен Врска Машко-Машки HDMI Кабел V1.4 HD 1080P за LCD DVD HDTV PS3, XBOX

Wiistar 3M Злато Позлатен Врска Машко-Машки HDMI Кабел V1.4 HD 1080P за LCD DVD HDTV PS3, XBOX

DEN 335.52

Стока
Достапно.


Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
Нови HDMI верзија 1.4 кабел.
Назад компатибилен со сите претходни HDMI стандарди.
HDMI глава : skidproof позлатени plug главата.
Жица : сребро обложени бакарна жица внатре за да се намали пречки.
Кабел опфаќа : 4layers оклопна, висока прецизност стандард полиетилен изолационен материјал.
Целосно во согласност со HDCP да се обезбеди највисоко ниво на сигнал квалитет.
Поддржува некомпресирани аудио/видео сигнали за LCD, DVD, hd телевизор, HDTV примање box, итн.
Поддржува повеќе аудио формати, од стерео на мулти-канален звук.
Совршен за двете high-definition видео и стандарден видео формат.
Заштитените за максимална заштита од RFI и ЕМИ пречки.
Поддршка за 720 P и вистински HD 1080 P резолуција.

Детали

Должина:
1m
Пакување:
картонска кутија
Пакет:
Yes
оклопна:
Плетенка
Пол:
Машко-Женски
Конектор A:
HDMI
Конектор Б:
HDMI
Бренд Име:
wiistar
Тип:
HDMI Кабли
Примена:
Мултимедијални
Број На Модел На:
1m hdmi кабел
HDMI Тип:
Стандард
боја:
Црна
Пол:
Машко-Машки
оклопна:
Не Оклопна
Примена:
Мултимедијални
Конектор тип:
HDMI
Свеж

Избор на клиенти