.

.

New
HIPERDEAL 10M 3in1 HDMI да HDMI/Мини/Micro HDMI Адаптер Кабел за Полнење за HD Таблет КОМПЈУТЕР ТВ Oct27

HIPERDEAL 10M 3in1 HDMI да HDMI/Мини/Micro HDMI Адаптер Кабел за Полнење за HD Таблет КОМПЈУТЕР ТВ Oct27

DEN 412.00
DEN 624.00

Стока
Достапно.


3in1 HDMI да HDMI/Мини/Micro HDMI Адаптер Кабел за Полнење за HD Таблет КОМПЈУТЕР во ЖИВО
Спецификации : 1.Злато позлатен иглички и основи конекции. 2.Гледате видео, да стримувате медиа, и да гледате документи преку вашиот ТЕЛЕВИЗОР. 3.Кабелот добива видео сигнал преку HDMI стандарден излез. 4.High speed HDMI кабел capatible со мобилен телефон, компјутер, ТВ, gameplayer итн. 5.HDMI да HDMI Кабел + HDMI да Мини HDMI Адаптер + HDMI да Micro HDMI Адаптер. 6.Еден мора да има додаток за оние кои би сакале да гледате видеа и делото на големиот екран. 7.Овој кабел е совршено решение за вас за да споделувате фотографии и видео клипови со вашите колеги, семејството и пријателите.
Применливи За : HDMI : се Применува со HDMI дигиталната камера, таблет, лаптоп, КОМПЈУТЕР. Мини HDMI : се Применува за да Nokia N8, со мини HDMI дигиталната камера, таблет, компјутер. Микро HDMI : За LG G2 X / За P990 / За P99 / За MTO XT800 / За Zepelin XT720 / За XT882 / За MT810 / За Me811/ За Mt701/ За Mt870/ За Mb860 X2/ За HTC EVO 4 G / За ACER A500 / За W500 / За FUJITSU S2900 HD F85 EXR CASIO Tr100.
Пакет се Вклучени : 1 x Мини HDMI Адаптер 1 x Микро HDMI Адаптер
1 x10m HDMI да HDMI Кабел

Детали

Должина:
Бренд Име:
HIPERDEAL
Пол:
Машко-Женски
Број На Модел На:
Адаптер
Конектор A:
HDMI,Мини HDMI,РКА,VGA,DVI,USB,Мини USB,Mini Displayport(Мини ДП),Тип-C,Оптички Интерфејс,Микро USB,Џек,Displayport(ДП),Micro HDMI,Молња,Speakon,Коаксијален,S-Video,Oxyacid Слободни Бакар,ПОМОШЕН,Thunderbolt 3,BNC,Избалансирани Интерфејс,XLR
Конектор Б:
HDMI,VGA,РКА,Микро USB,Мини HDMI,DVI,USB,Џек,S-Video,Мини USB,Micro HDMI,Молња,Mini Displayport(Мини ДП),Speakon,Oxyacid Слободни Бакар,Displayport(ДП),ПОМОШЕН,Коаксијален,Оптички Интерфејс,Тип-C,BNC,Thunderbolt 3,Избалансирани Интерфејс
Тип:
HDMI Кабли
верзија:
HDMI 2.1
Примена:
Говорник,Компјутер,Мултимедијални,Телефон,За iPod,Микрофон,Монитор,DVD Плеер,Телевизија,Засилувач,Проектор,ТВ КУТИЈА,MP3 / MP4 Плеер,Камера
Пакување:
Polybag
Надворешниот Дијаметар:
as show
Пакет:
Yes
Функција:
HDMI2.0
Примена:
мобилен телефон
оклопна:
како се покаже
Конектори:
HDMI Машки да се Женски (Стандарден HDMI 19pin конекција)
Должина на кабел:
Злато позлатен конектори
Свеж

Избор на клиенти