.

.

New
4K HDMI Switcher/Splitter 2x8 HDMI V 1.4 3D HDMI Splitter 2 во 8 од поддршка 3840X2160/30HZ За HDTV Проекти DVD

4K HDMI Switcher/Splitter 2x8 HDMI V 1.4 3D HDMI Splitter 2 во 8 од поддршка 3840X2160/30HZ За HDTV Проекти DVD

DEN 4488.00

Стока
Достапно.


4 K HDMI Switcher/Splitter 2x8 HDMI V 1.4 3 D HDMI Splitter 2 во 8 од поддршка 3840 X2160/30 HZ За HDTV Проекти DVD
Напомена : далечински контролер не дојде со батерија внатре, coz превозот е забранет!!!

Детали

боја:
НИ приклучокот, ЕУ приклучокот, велика БРИТАНИЈА приклучокот, АУ приклучок
Должина:
include power supply
Конектор Б:
HDMI
Примена:
Мултимедијални,Телевизија,Монитор,Компјутер
Функција:
HDMI1.4
Пакување:
картонска кутија
Пакет:
Yes
Пол:
Женски-Женски
Конектор A:
HDMI
оклопна:
Комбинација
Пакет:
Пакет 1
Тип:
HDMI Кабли
Број На Модел На:
СС-284K
Надворешниот Дијаметар:
0.5
Бренд Име:
Playvision
боја:
Црна
Објектот:
4K HDMI Switcher/Splitter 2x8
Напојување:
САД,велика БРИТАНИЈА,ЕУ Plug Факултативна
HDMI Vertiong:
1.4
Тип:
Извртени Пар
Конектор тип:
HDMI
Конектор Боја:
Злато
Свеж

Избор на клиенти