.

.

New
2017 Висока QualityMT-VIKI 1x2 2 Портен HDMI HDCP Splitter сплит екран мини HDMI 1.4 б 1920 x 1440 1080P HD 3D Метал МТ-SP102-M

2017 Висока QualityMT-VIKI 1x2 2 Портен HDMI HDCP Splitter сплит екран мини HDMI 1.4 б 1920 x 1440 1080P HD 3D Метал МТ-SP102-M

DEN 876.00
DEN 1109.76

Стока
Достапно.


Перформанси Опис : 2 Портен HDMI splitter (МТ-SP102-M) едноставна операција , брз installatio
повеќе групи на HDMI сигнал на излез истовремено
Компатибилен HDMI 1.4 б Спецификации
Тоа е synchronously пренесуваат преку еден HDMI сигнал за HDMI сигнал многу иста група , и имаат шок апсорпција и засилување. HDMI Splitter серија може да се постигне пренесува растојание до 15 метри . HDMI Splitter серија на high-definition телевизор индустрија , теренските операции на инженеринг, сателитска set-top кутии , DVD, проекција, центарот за податоци за мониторинг , образование и индустријата , бизнис обука обезбедува совршено решение .
Производ параметри : температурата на работа опсег : 0 ° до 80 °
Оперативен влажност опсег : 5% до 90% RH ( не-компримиран )
Видео засилувач од пропусниот опсег : 2.5 Gbs / 250 MHz
Видео сигнал текст : 0.5-1.0 V p-p
Прикажување на Податоци на Каналот сигнал текст : 5 V p-p (TTL)
Максимална еден линк опсег : 1920 * 1440,1080 p
Видео формат поддршка VGA : 640 * 480,800 * 600,1024 * 768,1280 * 1024,1600 * 1280, 1920 * 1440
Видео формати поддржан DTV / HDTV : 480i / 576i / 480p / 576p / 720p / 1080i / 1080p
Видео излез : HDMI 1.4 б + HDCP1.0 / 1.1
Следи освежете го оценувате : 60 Hz
Моќност : DC5 V, ОД 1,5 НА
Шел : калај (мини)

Детали

Должина:
order
Пол:
Женски-Женски
Конектор A:
HDMI
Конектор Б:
HDMI
Бренд Име:
maxgboom
Тип:
HDMI Кабли
Примена:
Мултимедијални
Број На Модел На:
МТ-SP102M
Свеж

Избор на клиенти