.

.

New
големо на нова подобрена верзија USB 3.0 2.5 инчен SATA Надворешни HDD Хард диск Диск Случај Комплет Кутија бесплатен превозот

големо на нова подобрена верзија USB 3.0 2.5 инчен SATA Надворешни HDD Хард диск Диск Случај Комплет Кутија бесплатен превозот

DEN 1871.52

Стока
Достапно.

0 За SATA хард диск, со USB3. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
големо на нова подобрена верзија USB 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.5"SATA да USB3.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
НИЕ ЌЕ СЕ ОБЕЗБЕДИ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ !!!
Најдобар избор на најдобрите попусти,ви Благодарам за вашите сопствени!.0 HDD Куќиште Функција : Plug & Play и Топла Приклучок
Без завртки дизајн, лесно да го инсталирате
Напојување преку usb директно
Систем : windows 98/2000/XP/Vista/Windows7 Пакет се Вклучени
1 X SATA HD Куќиште 1 X USB кабелот 1 X Торбичка
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Детали

Случај Материјал:
Алуминиум
Поддршка На Хард Диск Капацитет:
500GB
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
MLLSE
Надворешен Интерфејс:
USB
Големина:
2.5
Внатрешни Интерфејс:
SATA
Број На Модел На:
USB 3.0
Свеж

Избор на клиенти