.

.

New
со LED светло USB 3.0 Надворешни ЧУДНИ / HDD Куќиште оптички Уред возачот и Хард диск caddy Комплет 3 бои

со LED светло USB 3.0 Надворешни ЧУДНИ / HDD Куќиште оптички Уред возачот и Хард диск caddy Комплет 3 бои

DEN 908.64

Стока
Достапно.

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.0 Надворешни ЧУДНИ / HDD Куќиште оптички Уред возачот и Хард диск caddy Комплет 3 бои
Сите ние вид на стока се пукање, ве молиме остатокот увери дека купувачот ги купите!
Квалитетот е hight и цената е разумна, добредојдовте на големо и договарање на бизнис !
Лаптоп 12. Лесно да се инсталира и расклопување, само притисни-off копчето,направи осветленост на ЧУДНИ и HDD. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.0 со голема брзина за пренос стапка, надолу компатибилност.0 вози кутија (tool-free, сите-алуминиумско куќиште)
монтажа едноставна причина, разни боја на избор; без да мора да инсталирате драјвери, не tools да се инсталира, поддршка plug and play.0 HDD
Спецификација :
USB3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Погоден за 2.7 мм HDD куќиште, до 2 TB ( со HDD caddy ). Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Детали

Случај Материјал:
Алуминиум
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
MLLSE
Надворешен Интерфејс:
USB
Големина:
2.5,3.5
Свеж

Избор на клиенти