.

.

New
НОВА трговија на големо 3 бои со LED светло USB 3.0 Надворешни ЧУДНИ / HDD Куќиште оптички Уред возачот и Хард диск caddy Куќиште

НОВА трговија на големо 3 бои со LED светло USB 3.0 Надворешни ЧУДНИ / HDD Куќиште оптички Уред возачот и Хард диск caddy Куќиште

DEN 671.52

Стока
Достапно.

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Поддршка Прозорец 2 K / XP / 2003 / Vista / 7, Linux , Mac 10 OS и над систем.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
3 бои се достапни Црвено Црна сребро.
Лесно да се инсталира
Ова е само надворешен случај не се вклучени внатрешен диск. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.7 мм HDD куќиште, до 2 TB ( со HDD caddy ). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Не се применува само за да се вози, но, исто така, за хард диск заливи, вметнете го CD-ROM уред кога тој се движи во USB3.7 мм SATA интерфејс вози дебелина, USB3. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Погоден за 2. Лесно да се инсталира и расклопување, само притисни-off копчето,направи осветленост на ЧУДНИ и HDD.
НОВА трговија на големо 3 бои со LED светло USB 3.0 Надворешни ЧУДНИ / HDD Куќиште оптички Уред возачот и Хард диск caddy Куќиште
Сите ние вид на стока се пукање, ве молиме остатокот увери дека купувачот ги купите!
Квалитетот е hight и цената е разумна, добредојдовте на големо и договарање на бизнис !
Лаптоп 12.

Детали

Случај Материјал:
Алуминиум
Поддршка На Хард Диск Капацитет:
1000GB
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
MLLSE
Надворешен Интерфејс:
USB
Големина:
2.5,3.5
Број На Модел На:
3.0
Свеж

Избор на клиенти