.

.

New
5*350 , 100pcs , само топката заклучување врски , 304 од не ' рѓосувачки челик Кинески кабел вратоврска производител

5*350 , 100pcs , само топката заклучување врски , 304 од не ' рѓосувачки челик Кинески кабел вратоврска производител

DEN 579.00
DEN 643.20

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
DX-Пазар
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
5*350
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Ширина:
5mm
Должина:
350mm
Дебелина:
0.25 mm
Тип:
Само топката кодот
Затегнувачка цврстина:
100 кг
Свеж

Избор на клиенти