.

.

New
5*600 , 100pcs , само топката заклучување врски , 304 од не ' рѓосувачки челик Кинески кабел вратоврска производител

5*600 , 100pcs , само топката заклучување врски , 304 од не ' рѓосувачки челик Кинески кабел вратоврска производител

DEN 808.00
DEN 897.60

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
DX-Пазар
Број На Модел На:
5*600
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Ширина:
5mm
Должина:
600mm
Дебелина:
0.25 mm
Тип:
Само топката кодот
Затегнувачка цврстина:
100 кг
Свеж

Избор на клиенти