.

.

New
5*450 , 100pcs , 304 Топката заклучување Нерѓосувачки Челик Кабел Вратоврска , челик вратоврска зацврсти хардвер

5*450 , 100pcs , 304 Топката заклучување Нерѓосувачки Челик Кабел Вратоврска , челик вратоврска зацврсти хардвер

DEN 652.00
DEN 724.80

Стока
Достапно.


Детали

Број На Модел На:
5*450
Бренд Име:
DX-Пазар
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Ширина:
5mm
Должина:
450mm
Дебелина:
0.25 mm
Тип:
Само топката кодот
Затегнувачка цврстина:
100 кг
Свеж

Избор на клиенти