.

.

New
Еден сет=4 листови буква на хартија+2 парчиња плик Јапонија сладок цвет симпатични животни плик буква на хартија Сет Канцелариски Материјали GT205

Еден сет=4 листови буква на хартија+2 парчиња плик Јапонија сладок цвет симпатични животни плик буква на хартија Сет Канцелариски

DEN 100.00
DEN 143.04

Стока
Достапно.

Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.2 cm Превозот 1. Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!
. Нормално, тоа трае 7-20 дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.Еден сет=4sheets буква на хартија+2 парчиња плик со Големина 16. Повратни информации 1.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Политика на враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.

Детали

Употреба:
подарок плик
Големина:
16.5*8.2cm
Тип:
Паричникот Плик
Материјал:
Обична Хартија
Број На Модел На:
WJ0447
Бренд Име:
sankilochan
Свеж

Избор на клиенти